Banking on Bitcoins 2017 Napisy PL

Jeśli szukasz ciekawego filmu do obejrzenia w ten Sobotni wieczór to już znalazłeś. Obejrzyj Banking On Bitcoin, czyli pierwszy film o Bitcoinie.

Jest to pierwszy film o kryptowalucie Bitcoin, która jest już warta blisko 20000$ za sztukę, czyli prawie 70 000 zł.

Film opowiada o tym skąd wziął się Bitcoin, na jakiej technologii jest oparty i jaka czeka go przyszłość. W tym dokumencie opowiadają o tym eksperci i entuzjaści tej cyfrowej waluty.

Co do scenariusza to nie będę robił spoilerów i opowiadał, żeby nie psuć Ci przyjemności i ciekawości oglądania. Powiem tylko tyle, że warto obejrzeć żeby Bitcoin Cię zaciekawił.

Tego co obejrzysz w filmie nie bierz zbyt poważnie pod względem inwestowania, posiadania czy wiedzy o Bitcoinie. Film to tylko film, tym bardziej, że jest amerykański. Więc pewne rzeczy są w nim zrobione po Hoolywoodzku, czyli z wielką dozą fantazji. Dla relaksu można obejrzeć.

Filmy nie są od tego, żeby na ich podstawie podejmować decyzje inwestycyjne. Film Wilk z Wall Street w złym świetle pokazywał giełdę i inwestowanie. Nie znaczy to jednak, że giełda czy inwestowanie to nie dobry biznes.

Czym jest Bitcoin? obejrzyj banking on bitcoin

Jeśli szukasz prawdziwej wiedzy o Bitcoin zajrzyj na moim blogu w zakładkę Bitcoin. Lub przejdź do poniższych artykułów. Miłego oglądania.

Add your comment

Your email address will not be published.